Úvod Služby Reference Realizované projekty Kontakty Nabídka knih

Řešené příklady z oceňování technologií

Řešené příklady z oceňování technologií – F. Peter Boer (s CD) – 1480,- Kč s DPH

ISBN 978-80-260-6633-0

Stručný obsah knihy:

Kniha prof. Boera Řešené příklady z oceňování technologií navazuje na jeho první knihu Oceňování technologií, jejíž překlad u nás vyšel před 7 lety. Zatímco tehdy byly některé finanční nástroje pouze načrtnuty, dnes je jejich použití důkladně a přehledně ukázáno na řadě příkladů převzatých z praxe. Součástí knihy je také CD, které obsahuje programové prostředky, s jejichž pomocí lze uvedené postupy využít pro řešení našich konkrétních problémů.

Konkrétním cílem této knihy je představit metodu, pomocí které mohou osoby zodpovědné za plánování inovací snadno a rychle vypočítat hodnotu projektu nebo návrhu projektu, a to metodou, která v plné míře započítává jeho rizika. Tomuto finančnímu modelu říkáme „oceňování se započteným rizikem“. Porozumění této metodě je posíleno zpracováním podrobných příkladů, z nichž každý je postaven na scénáři reálného podnikání.

 

Zpět na nabídku knih

© 2023 Insion

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AC Innovation » Kontakty » Nabídka knih » Řešené příklady z oceňování technologiíKontakty:

AC Innovation s.r.o.
Poděbradská 206/57
198 00 Praha 9 - Hloubětín